KURUMSAL

Uzun yıllardır bilişim sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde, profesyonel uzman tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir yazılım şirketidir. Şirketimiz Eğitim Uzmanları, Yazılım Mühendisleri, Erp Uzmanları gibi geniş ve uzman bir çalışma ekibi ile hizmet vermektedir.

TrioNet Teknoloji, hızla değişen koşullar karşısında mevcut problemleri günlük acil çözümlerle değil, kalıcı ve bütümsel yaklaşımlarla, sisteme yönelik kurumsal çözümler önererek işletmelere hizmet vermektedir. Böylece; özellikle Kurumsallaşma yönünde önemli iyileşmeler sağlanmaktadır.

Mobil Çözümler ile İşinizi Her Yerde Yönetin !

Misyonumuz

Trionet Teknoloji Misyonu , işletmelerin tüm iş süreçlerinin yapılandırılması, geliştirilmesi ve optimize edilmesi gibi kurumsal projelerin ihtiyacı olan ve farklı alanlarda uzmanlık ve tecrübe gerektiren danışmanlık ihtiyaçlarını, işletmelerin tek bir danışmanlık firması çatısı altında bulabilmesi ve hizmet alabilmesidir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin gelişen iş ihtiyaçlarına çözüm ve katma değer sağlayacak, rekabet güçlerini arttırıcı ürün ve hizmetleri sunmak. Müşterilerimizin Kurumsal iş süreçlerine uygun güvenilir sistem çözümlerini kesintisiz destek hizmetleri ile birleştirerek hızlı ve güvenilir çözümler üretmek.

Değerlerimiz

Bizi diğerlerinden ayıran özelliklerimiz:

 • Kararlılık
  Yapmış olduğumuz her projeye aynı ciddiyet ve önemle yaklaşıyoruz.
 • Memnuniyet Odaklı
  Müşterilerimizin almış oldukları hizmetten memnun kalmalı bizim için önceliklidir.
 • Özgünlük
  Tüm hizmetlerimizi kendi bünyemizde sunarak çıkabilecek sorunları en aza indirmeyi hedefliyoruz.
 • Hizmet çeşitliliği
  Farklı alanlardaki tecrübeli ekibimiz ile hayallerinizdeki projeyi gerçekleştriyoruz

Özel Hissettiren Yenilikçi Çözümler için